fbpx Skip to main content

Pembe Estetik Nedir?

Pembe estetik günümüzde diş ve diş eti rahatsızlıkları alanında sıklıkla uygulanan cerrahi yöntemlerin arasında gelmeye başladı. Pembe estetik diş ve diş eti sorunlarını ortadan kaldırmada teknolojik tıbbi gelişmeler kullanılarak yapılan bir cerrahi yöntemdir. Sadece 15 dakikalık bir süreye dayalı olan bu cerrahi yöntemle hastaların çok kısa bir şekilde diş eti kusurlarından anında kurtulmaları mümkün hale getirilmektedir.

Pembe Estetikte Lazer Yöntemi

AvrupaDİŞ olarak, çağın geliştirilmiş en yeni tıbbi çözümlerini sunmaya özen gösterdiğimizden, pembe estetiğide lazer teknolojisi ile uyguladığımız tedaviler arasına kattık. Diş Eti rahatsızlığı veya seviyesizliği olan kişilerde, tam bir gülüşte diş etleri çok bariz bir şekilde ortaya çıkar ve nahoş bir görüntü oluşur. İşte bu durumun önlenmesi amacıyla bu estetik müdahale uygulanmaktadır.

Pembe estetik cerrahi operasyonu sadece 15 dakikalık bir süreçtir. Sadece 15 dakikalık bir uygulama sonucunda pembe estetik ile anında hak ettiğiniz estetik gülüşlere kavuşmanız sağlanmakta ve diş deformasyonu noktasında yaşanan tüm estetik sorunlar bir anda ortadan kaldırılmaktadır. Temel yönleriyle bu kadar kısa bir süre zarfında tamamlanan cerrahi operasyon sonucunda tüm kişilerin anlık olarak diş ve diş eti rahatsızlıkları önlenerek hem fiziksel anlamda hem de ruhsal anlamda kendilerini sağlıklı hissetmeleri sağlanarak, tamamen kaliteli bir hizmet ortaya koymaktayız.

Bir Cevap Yazın

Close Menu