ArayınWhatsapp

Kamuran Yağız

Sefaköy kliniği; Doktorumdan, tedavimden, kliniğinizden ve fiyat politikanızdan çok memnun kaldım. Kesinlikle tanıdıklarıma önerebilirim.

Yücel Cüre

Sefaköy kliniği; Doktorumdan, tedavimden, kliniğinizden ve fiyat politikanızdan çok memnun kaldım. Kesinlikle tanıdıklarıma önerebilirim.

Betül Sinoplu

21 Yıldan bu yana bu bölgede oturuyorum, AvrupaDİŞ Sefaköy kliniği açıldığından beri gelip giden biriyim. Doktorları gayet güler yüzlü gayet iyi insanlar teşekkür ediyorum hepsine. Nafi hocamıda çok severim. Gerçekten iyi bir hastane, doktorlarıyla, personeliyle, temizliğiyle ve hijyeniyle herşeyiyle dört dörtlük bir hastane. Tavsiye ediyorum.

Nihan Bişkin

Ekip olarak tüm işlemler sırasında sıcak kanlı ve güler yüzlü yaklaşımınız için çok teşekkürler. Özellikle Adnan bey ve tabiki Onur beyin her adımda pozitif ve yardımsever tavırları her zaman etkileyici olmuştur.

Gamze Yılmazer

AvrupaDİŞ’i İstanbul’a geldiğimde, diş sıkıntılarımdan dolayı tavsiye üzerine ziyaret ettim. Hekimlerinizden Cengiz Külekçi tarafından muayene edildim.Yapılan planlamamda, kanal tedavilerimi, diş eti rahatsızlıklarımı ve kaplamalarımın yapılması gerektiğini açıklayıcı bir dille bana anlattı. Gerek hekimimden gerek yardımcı asistanından çok memnun kaldım. Yaşamakta olduğum Fransa’da, Türk dostlarıma, İstanbul’u ziyaretlerinde kliniğinize mutlaka uğramaları gerektiğini anlatacağım. Teşekkürler.

EnglishGermanTurkey