fbpx Skip to main content

Diş tedavisinin giderek artan maliyeti, Avrupa ve ABD’deki birçok insanın, özellikle daha karmaşık prosedürlerde artan sorunlarla başa çıkamamasına neden oluyor. Bu nedenle giderek daha fazla insan, tedavilerini kaliteden ödün vermeden yurtdışında yaptırmayı tercih ediyor.

Diş sağlığı turizmi ile ilgili en çok konuşulan şey, özellikle komplike diş tedavilerinin hastanın kendi ülkesinden çok daha ucuz olması olasılığı.

Birçok kişi, genellikle kullanılan tedavi yönteminin kalitesini göz ardı ederek uygun fiyatlara daha fazla dikkat eder. Ancak AvrupaDiş olarak, size yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı tedavi sunabilir ve garanti verebiliriz.

Diğer bir avantajımız, konsültasyon ve fiyatlandırmanın şeffaflığıdır.

Talebinizin başarılı bir şekilde incelenmesinden sonra size ayrıntılı bir maliyet listesi sunuyoruz. Ekibimiz, her yaştan hastaya güler yüzlü, yüksek kaliteli diş tedavisi sunmaya ve hastalarımızın bireysel ihtiyaç ve isteklerini karşılamaya çalışmaktadır.

Teknolojik ekipmanlarımız ve gelişmiş tekniklerimizle dişleriniz için en iyi sonucu elde edebiliriz. Diş tedavisi kaygısı yaşayan hastalarımız için çeşitli sedasyon seçenekleri de sunmaktayız.

Tavsiye ve Randevu

Size e-posta, WhatsApp veya telefon ile tavsiyede bulunalım ve randevu oluşturalım.

Planlama ve Teklif

Talebinizin ardından sizin için olabilecek en iyi tedavi planını oluşturup, tedavinin maliyeti ve süresi hakkında sizi bilgilendirelim.

Seyahat Planlaması

Uygun maliyetli uçuş ve otel seçenekleri ile size yardımcı olabiliriz. Çeşitli otellerle birlikte çalışıyoruz ve sizin için kliniklerimize yakın mümkün olan en iyi konaklamayı organize ediyoruz.

Karşılama ve Transfer

Sizi havaalanında karşılayıp otelinize ulaştırıyoruz. Bunun yanında, transfer hizmetimiz sizin klinik ve otel arasında kaldığınız süre boyunca ulaşımınızı da sağlar.

Herhangi bir sorunuz varsa veya randevu almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Dünya’nın hangi ülkesinden olursanız olun sizleri ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

Ücretsiz Tedavi Planlama: Size ücretsiz, hiçbir yükümlülük altına girmeden danışmanlık hizmeti veriyor ve kişisel diş tedavi planınızı oluşturuyoruz. Tek yapmanız gereken, diş problemlerinizin bir özetini, yeni bir röntgeninizi ve/veya dişlerinizin ve diş etlerinizin birkaç iyi çekilmiş fotoğrafını e-posta veya Whatsapp aracılığıyla bize göndermek.

Ücretsiz Transfer Hizmeti: İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanından ücretsiz havalimanı transferi sunuyoruz. Ayrıca servisimiz tedavinizin bitimine kadar sizi otelinizden alacak ve güvenli bir şekilde kliniğimize getirecektir.

Konaklama:

Hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaması için sizin için konaklamanızı organize ediyoruz. Konaklamanızda spa ve sağlıklı yaşam alanları da bulunmakta, çünkü konaklamayı hastalarımız için olabildiğince keyifli hale getirmek istiyoruz.

Ülkemizin muhteşem güzelliklerinin tadını çıkarın. Ülkemizin tatil konusundaki eşsizliğine ve çeşitliliğine şaşıracaksınız. Güzel plajlar, inanılmaz dağlar, kırsal turizm vb.

Geri bildirim:

AvrupaDiş, Türkiye’de kaldığınız süre boyunca sadece sizin sağlığınızla ilgilenmez. Artık AvrupaDiş ailemizin bir parçası olursunuz. Dönüşünüzde sizinle iletişime geçerek tedavinizin sonucu konusunda nasıl hissettiğinizi ve tedavinizin nasıl geçtiğini soracağız.

Kliniğimiz, röntgen ve hijyen alanında yüksek kalite güvenlik standartlarına sahiptir.

Sağlık sigortanızın yurtdışındaki tedavi masraflarınızı karşılamasını istiyorsanız, lütfen önceden sağlık sigorta şirketinizle iletişime geçin.

Ekibimiz, tedavi öncesi sağlık sigorta şirketinize sunabileceğiniz bir tedavi ve maliyet planı hazırlar.

AvrupaDiş olarak, hastalarımızdan aldığımız hoş deneyimler ve kaliteli sonuçlarla kendimizi farklılaştırıyor ve hastalarımıza ülkemizde kaldıkları süre zarfında kusursuz bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

AvrupaDiş ağız ve diş sağlığı merkezleri, genel diş tedavileri ve hijyenine ek olarak, kozmetikten restoratif diş hekimliği çözümlerine kadar çok çeşitli tedavi seçenekleri sunar. Porselen kaplamalar, diş implantları, diş beyazlatma, estetik dolgular, diş kronları ve protezler gibi  birçok tedavi seçeneği sunuyoruz.

Çağrı Merkezi

444 2 280
0 531 937 89 59
[email protected]

AvrupaDiş

Bizimle gülümseyin!
Türkiye’nin Gülümseten Kliniği

Close Menu