Sağlık Turizmi

Diş tedavisinin giderek artan maliyeti, Avrupa ve ABD’deki birçok insanın, özellikle daha karmaşık prosedürlerde artan sorunlarla başa çıkamamasına neden oluyor. Bu nedenle giderek daha fazla insan, tedavilerini kaliteden ödün vermeden yurtdışında yaptırmayı tercih ediyor.

Diş sağlığı turizmi ile ilgili en çok konuşulan şey, özellikle komplike diş tedavilerinin hastanın kendi ülkesinden çok daha ucuz olması olasılığı.

Birçok kişi, genellikle kullanılan tedavi yönteminin kalitesini göz ardı ederek uygun fiyatlara daha fazla dikkat eder. Ancak AvrupaDiş olarak, size yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı tedavi sunabilir ve garanti verebiliriz.

Diğer bir avantajımız, konsültasyon ve fiyatlandırmanın şeffaflığıdır.

Talebinizin başarılı bir şekilde incelenmesinden sonra size ayrıntılı bir maliyet listesi sunuyoruz. Ekibimiz, her yaştan hastaya güler yüzlü, yüksek kaliteli diş tedavisi sunmaya ve hastalarımızın bireysel ihtiyaç ve isteklerini karşılamaya çalışmaktadır.

Teknolojik ekipmanlarımız ve gelişmiş tekniklerimizle dişleriniz için en iyi sonucu elde edebiliriz. Diş tedavisi kaygısı yaşayan hastalarımız için çeşitli sedasyon seçenekleri de sunmaktayız.

Tavsiye ve Randevu

Size e-posta, WhatsApp veya telefon ile tavsiyede bulunalım ve randevu oluşturalım.

Planlama ve Teklif

Talebinizin ardından sizin için olabilecek en iyi tedavi planını oluşturup, tedavinin maliyeti ve süresi hakkında sizi bilgilendirelim.

Seyahat Planlaması

Uygun maliyetli uçuş ve otel seçenekleri ile size yardımcı olabiliriz. Çeşitli otellerle birlikte çalışıyoruz ve sizin için kliniklerimize yakın mümkün olan en iyi konaklamayı organize ediyoruz.

Karşılama ve Transfer

Sizi havaalanında karşılayıp otelinize ulaştırıyoruz. Bunun yanında, transfer hizmetimiz sizin klinik ve otel arasında kaldığınız süre boyunca ulaşımınızı da sağlar.

Herhangi bir sorunuz varsa veya randevu almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Dünya’nın hangi ülkesinden olursanız olun sizleri ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

Ücretsiz Tedavi Planlama: Size ücretsiz, hiçbir yükümlülük altına girmeden danışmanlık hizmeti veriyor ve kişisel diş tedavi planınızı oluşturuyoruz. Tek yapmanız gereken, diş problemlerinizin bir özetini, yeni bir röntgeninizi ve/veya dişlerinizin ve diş etlerinizin birkaç iyi çekilmiş fotoğrafını e-posta veya Whatsapp aracılığıyla bize göndermek.

Ücretsiz Transfer Hizmeti: İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanından ücretsiz havalimanı transferi sunuyoruz. Ayrıca servisimiz tedavinizin bitimine kadar sizi otelinizden alacak ve güvenli bir şekilde kliniğimize getirecektir.

Konaklama: Hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaması için sizin için konaklamanızı organize ediyoruz. Konaklamanızda spa ve sağlıklı yaşam alanları da bulunmakta, çünkü konaklamayı hastalarımız için olabildiğince keyifli hale getirmek istiyoruz.

Ülkemizin muhteşem güzelliklerinin tadını çıkarın. Ülkemizin tatil konusundaki eşsizliğine ve çeşitliliğine şaşıracaksınız. Güzel plajlar, inanılmaz dağlar, kırsal turizm vb.

Geri bildirim:

AvrupaDiş, Türkiye’de kaldığınız süre boyunca sadece sizin sağlığınızla ilgilenmez. Artık AvrupaDiş ailemizin bir parçası olursunuz. Dönüşünüzde sizinle iletişime geçerek tedavinizin sonucu konusunda nasıl hissettiğinizi ve tedavinizin nasıl geçtiğini soracağız.

Kliniğimiz, röntgen ve hijyen alanında yüksek kalite güvenlik standartlarına sahiptir.

Sağlık sigortanızın yurtdışındaki tedavi masraflarınızı karşılamasını istiyorsanız, lütfen önceden sağlık sigorta şirketinizle iletişime geçin.

Ekibimiz, tedavi öncesi sağlık sigorta şirketinize sunabileceğiniz bir tedavi ve maliyet planı hazırlar.

Sağlık Turizmi

Akreditasyon

Belgeli Klinik

AvrupaDiş olarak, hastalarımızdan aldığımız hoş deneyimler ve kaliteli sonuçlarla kendimizi farklılaştırıyor ve hastalarımıza ülkemizde kaldıkları süre zarfında kusursuz bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

AvrupaDiş ağız ve diş sağlığı merkezleri, genel diş tedavileri ve hijyenine ek olarak, kozmetikten restoratif diş hekimliği çözümlerine kadar çok çeşitli tedavi seçenekleri sunar. Porselen kaplamalar, diş implantları, diş beyazlatma, estetik dolgular, diş kronları ve protezler gibi  birçok tedavi seçeneği sunuyoruz.

Beğendiyseniz?

Oy verebilirsiniz.

Ortalama Oy 4.9 / 5. Oy sayısı: 2261

Henüz oylanmadı. İlk oylayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

TurkeyEnglishGermanUnited Arabic EmiratesRussia

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA AYDINLATMA/BİLGİLENDİRME METNİ

İşbu Aydınlatma Metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“KVKK”) “Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlülüğü” başlıklı 10. Maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ uyarınca, veri sorumlusu sıfatıyla BEYDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIK MERKEZİ A.Ş. (AVRUPADİŞ veya “Şirket”) tarafından hazırlanmıştır.

BEYDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIK MERKEZİ A.Ş. ("AVRUPADİŞ") olarak, kişisel verilerinizin güvenliği konusuna önem vermekteyiz. Bu bilinçle, sizlere ait her türlü kişisel verinin mümkün olabilen en iyi şekilde ve özenle işlenerek muhafaza edilmesine büyük hassasiyet göstermekteyiz. Bu sorumluluğumuzun bilinci ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("Kanun") ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen çerçevede işlemekteyiz.

BEYDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIK MERKEZİ A.Ş.

Adres: Yakuplu Mh. Hürriyet Bulvarı Skyport Residence No:1/27-49 Beylikdüzü / İSTANBUL

Telefon: +90 444 2 280

E-Posta: [email protected]

Kep adresi:

Kişisel Verilerin Toplanması, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Sizlere yüksek standartlarda hizmet sunabilmek amacı ile kişisel verilerinizi, verilen hizmetin niteliğine bağlı olarak fiziksel mekânlar ve benzeri kanallardan sözlü, yazılı, görsel, ya da elektronik olarak elde etmekteyiz.

Bu kapsamda tüm tıbbî teşhis, muayene, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi için gerekli olan ve bu amaçla elde edilen kişisel sağlık verisi başta olmak üzere, başlıca genel ve özel nitelikli kişisel veriler aşağıda sıralanmıştır;

 • Adınız, soyadınız, T.C. kimlik numaranız, Türk vatandaşı olmamanız halinde pasaport numaranız veya geçici TC kimlik numaranız, doğum yeri ve tarihiniz, medeni haliniz, cinsiyet bilginiz gibi kimlik verileriniz ve ibraz ettiğiniz TC Kimlik Kartı ya da Ehliyet fotokopiniz,
 • Adresiniz, Telefon numaranız, Elektronik posta adresiniz gibi iletişim verileriniz,
 • Banka hesap numaranız, IBAN numaranız gibi finansal verileriniz,
 • Dosyanızda takip edilmesi amacıyla sunduğunuz laboratuvar ve görüntüleme sonuçlarınız, test sonuçlarınız, muayene verileriniz, reçete bilgileriniz gibi tıbbi teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi sırasında elde edilen sağlığa ilişkin verileriniz,
 • Hizmetlerimizi değerlendirmek amacı ile paylaştığınız yanıt ve yorumlarınız,
 • Kliniğimizi ziyaretiniz sırasında alınan kapalı devre kamera sistemi görüntü ve ses kaydınız,
 • Sağlık hizmetlerinin finansmanı ve planlaması amacıyla özel sağlık sigortasına ilişkin verileriniz ve Sosyal Güvenlik Kurumu verileriniz,
 • Kendi rızanız ile ilettiğiniz tıbbi belgeler, anketler, form bilgileriniz ve konum verileriniz.

Yukarıda sayılmış olan kişisel verileriniz ile özel nitelikli kişisel verileriniz aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

 • Kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi,
 • İlgili mevzuat uyarınca Sağlık Bakanlığı ve diğer kamu kurum ve kuruluşları ile talep edilen bilgilerin paylaşılması,
 • Yasal ve düzenleyici gereksinimlerin yerine getirilmesi,
 • Hasta Hizmetleri, Mali İşler bölümleri tarafından sağlık hizmetlerinizin finansmanı, tetkik, teşhis ve tedavi giderlerinizin karşılanması, müstehaklık sorgusu kapsamında özel sigorta şirketler ile talep edilen bilgilerin paylaşılması,
 • Personelimiz aracılığı ile randevunuz hakkında sizi bilgilendirme,
 • Hasta Hizmetleri bölümümüz tarafından kimliğinizin teyit edilmesi,
 • KVKK danışmanlarımız tarafından çalışanlarımıza eğitim verilmesi,
 • Hasta Hizmetleri, Mali İşler bölümlerimiz tarafından hizmetlerimiz karşılığında faturalandırma yapılması,
 • Hasta Hizmetleri, Mali İşler bölümleri tarafından kliniğimiz ile anlaşmalı olan kurumlarla ilişkinizin teyit edilmesi,
 • Klinik Yönetimi ve Personeli tarafından sağlık hizmetlerimize ilişkin her türlü soru ve şikâyetinize cevap verilebilmesi,
 • Klinik Yönetimi, Bilgi Sistemleri bölümleri tarafından kliniğimizdeki sistem ve uygulamalarının veri güvenliği kapsamında tüm gerekli teknik ve idari tedbirlerin alınması,
 • Klinik yönetimi ve personeli tarafından hasta memnuniyetinin ölçülmesi, arttırılması ve araştırılması,
 • Kurumun iş birliği içerisinde olduğu eğitim kurumları tarafından eğitim ve öğretim faaliyetlerinin yerine getirilebilmesi.

Yukarıda belirtilen "Kişisel ve Özel Nitelikli Verileriniz" AVRUPADİŞ ve dış hizmet sağlayıcıların bünyesinde fiziki ve elektronik arşivlerde büyük bir titizlik ve mevzuat hükümlerine riayet edilerek muhafaza edilebilecektir.

Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Özel Hastaneler Yönetmeliği, Kişisel Sağlık Verilerinin İşlenmesi ve Mahremiyetinin Korunması Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuat hükümleri çerçevesinde ve yukarıda açıklanan amaçlarla;

 • Sağlık Bakanlığı, bakanlığa bağlı alt birimler ve aile hekimliği merkezleri,
 • Özel sigorta şirketleri (sağlık, emeklilik, hayat sigortası ve benzeri),
 • Sosyal Güvenlik Kurumu,
 • Emniyet Genel Müdürlüğü ve diğer kolluk kuvvetleri,
 • Nüfus Genel Müdürlüğü,
 • Türkiye Eczacılar Birliği,
 • Adli makamlar,
 • Tıbbi teşhis ve tedavi için iş birliği içerisinde olduğumuz yurt içinde veya yurt dışında bulunan laboratuvarlar, tıp merkezleri, ambulans, tıbbi cihaz ve sağlık hizmeti sunan kurumlar,
 • Hastanın sevk edildiği veya hastanın kendisinin başvurduğu sağlık kuruluşu,
 • Yetki vermiş olduğunuz kanuni temsilcileriniz,
 • Çalışmakta olduğumuz avukatlar, vergi danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler,
 • Düzenleyici ve denetleyici kurumlar ve resmi merciler,
 • İşvereniniz ile,
 • Hizmetlerinden faydalandığımız veya işbirliği içerisinde olduğumuz tedarikçilerimiz, destek hizmet sağlayıcılarımız, arşiv hizmeti sağlayıcılarımız ve iş ortaklarımız (daha detaylı bilgi için kliniğimize yazılı başvurarak bilgi edinebilirsiniz.) ile paylaşılabilecektir.

Kişisel Veri Toplamanın Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve AVRUPADİŞ'in faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda AVRUPADİŞ'in akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

 • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu,
 • 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu,
 • 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname,
 • Özel Hastaneler Yönetmeliği,
 • Kişisel Sağlık Verilerinin İşlenmesi ve Mahremiyetinin Korunması Yönetmeliği,
 • Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuat hükümleridir.

Ayrıca, Kanun'un 6. maddesi 3. fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

 • Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,
 • Kişisel veriler işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
 • Kişisel sağlık verilerine erişim ve bu verileri isteme,
 • Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
 • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
 • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,
 • Kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
 • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesine ve/veya kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesine ilişkin işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
 • İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
 • Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahipsiniz.

Veri Güvenliği ve Başvuru Hakkı

Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

Kanun kapsamındaki taleplerinizi, "www.avrupadis.com" web adresindeki "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu" nu doldurarak;

 • Yakuplu Mh. Hürriyet Bulvarı Skyport Residence No:1/27-49 Beylikdüzü / İSTANBUL  adresine bizzat teslim edebilir,
 • Noter kanalıyla gönderebilir,
 • [email protected] adresine güvenli elektronik ya da mobil imzalı olarak, kayıtlı elektronik posta adresi veya sistemimizde kayıtlı elektronik e-posta adresiniz aracılığıyla iletebilirsiniz.