ArayınWhatsapp

8 Mart Kadınlar Günü Ücretsiz Beyazlatma Çekilişi

Çekilişin ödülü Ücretsiz 1 seans ofis tipi Lazerle diş beyazlatma (Bleaching) tedavisidir. ÇEKİLİŞ KURALLARI 1. Instagram hesabımızı takip edin. > https://www.instagram.com/avrupadis/ 2. Bu paylaşımı beğenin. > https://www.instagram.com/p/BumlJm4nThR/ 3. Bu paylaşımın altına yorumda 3 arkadaşınızı etiketleyin. 4. Hepsi bu kadar 🙂 SONUÇLAR Çekiliş sonucu kazanan takipçimiz Web sitemiz, Instagram sayfamız ve Facebook sayfamız üzerinden paylaşılacaktır. Bizimle Gülümseyin. 🙂…

SEVGİLİLER GÜNÜ

Sevgililer günü kampanyası 2019

  KAMPANYA KURALLARI Kampanyamızda verilen beyazlatma hizmeti 1 seans ofis tipi beyazlatmadır. Kampanyamıza diş taşı temizliği hizmeti (detertraj) dahildir. Kampanyamız 1 – 14 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.

kurum sekerbank

ŞEKERBANK Kurumsal anlaşmamız başlamıştır.

ŞEKERBANK ile başlatmış olduğumuz kurumsal anlaşma gereği, ŞEKERBANK mensuplarına ve emeklilerine TDB fiyat listesi üzerinden %25 indirim uygulanacak, tedavinin limit dahilindeki kısmını ŞEKERBANK T.A.Ş. Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı karşılayacaktır.

TZHVAKFI

TZH VAKFI Kurumsal anlaşmamız başlamıştır.

TZH VAKFI ile başlatmış olduğumuz kurumsal anlaşma gereği, TZH VAKFI mensuplarına TDB fiyat listesi üzerinden %20 indirim uygulanacak, tedavinin limit dahilindeki kısmını TZH VAKFI karşılayacaktır.

halk

HALKBANK Kurumsal anlaşmamız başlamıştır.

HALKBANK ile başlatmış olduğumuz kurumsal anlaşma gereği, HALKBANK personel ve ailelerine TDB fiyat listesi üzerinden %20 indirim uygulanacak, tedavinin belirli bir kısmını verilen provizyona göre HALKBANK EMEKLİ SANDIĞI VAKFI karşılayacaktır.

yap

YAPIKREDİ Kurumsal anlaşmamız başlamıştır.

YAPIKREDİ ile başlatmış olduğumuz kurumsal anlaşma gereği, YAPIKREDİ personel ve ailelerine TDB fiyat listesi üzerinden %20 indirim uygulanacak, tedavinin belirli bir kısmını verilen provizyona göre YAPIKREDİ karşılayacaktır.

asandk

AKSANDIK Kurumsal anlaşmamız başlamıştır.

AKSANDIK ile başlatmış olduğumuz kurumsal anlaşma gereği, Akbank personel ve ailelerine TDB fiyat listesi üzerinden %20 indirim uygulanacak, tedavinin belirli bir kısmını verilen provizyona göre AKSANDIK karşılayacaktır. Sağlık Yardımlarından Yararlanma Koşulları Sandık üyelerimizin sağlık yardımlarından faydalanabilmeleri için, hastalandığı tarihten önceki bir yıl içinde en az 30 gün prim ödemiş olması gerekmektedir. İş kazası geçirilmesi halinde…

EnglishGermanTurkey