fbpx Skip to main content

Dijital Diş Hekimliği

“AvrupaDİŞ’te, Yenilikçi çözümlerle, tedavinizi aynı gün tamamlayın!”

Diş estetiği ve tedavisinde çözüme hemen ulaşmak için, dijital diş hekimliğinin hızlı ve etkili çözümlerinden yararlanın. Cad-cam hassas görüntüleme sistemleri ve bilgisayar programları ile dişlerinize tam uyum sağlayan tedavileri doktorunuz ile birlikte tasarlayın ve sonucu aynı gün içerisinde alın!

Estetik Gülüş Tasarımı (Smile Design)

“Gülüşünüzü teknoloji ile tasarlayın!”

Her açıdan estetik, parlak ve yüzünüzle tam uyumlu bir gülüş için, doktorunuzla birlikte en iyisini seçin. Teknoloji ve uzmanlığı bir araya getiren DSD yöntemi ile tedavinizin sonuçlarını önceden görerek yola çıkın. Kısa süreli ve tam istediğiniz gibi bir sonuca kolayca ulaşabileceğiniz DSD yöntemini uzman hekiminiz ile tercih edin, estetik görünümlü ve sağlıklı dişlerinizle özgürce gülün!

HOLLYWOOD SMILE

“Mükemmel bir gülüş için tüm detayları düşünün!”

Kusursuz bir görünüm için ağız ve dişlerinizdeki tüm detaylar önemlidir. Hollywood gülüşü yönteminde estetik bir gülüş için her detay düşünülür. Dişlerin pozisyonu, simetrisi, dişetlerinin görünürlüğü ve sağlığı, dudakların duruşu ve genişliği gibi birden fazla unsurun bir arada değerlendirildiği Hollywood gülüşü için uzman hekimlerimizle kusursuza ulaşın!

Bir Cevap Yazın

Close Menu