fbpx Skip to main content

Beylikdüzü’nde Skyport Residence İş Merkezi’nde bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz; Haftaiçi hergün ve Cumartesi – Pazar günleri 09:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Beylikdüzü Kliniğimizin İletişim bilgileri; Beylikdüzü diş

Telefon: 0212 876 75 50
Randevu Telefonu: 444 2 280
Whatsapp Hattı: 0531 937 89 59

Kliniğimizin açık adresi ise; Yakuplu Mh. Hürriyet Bulvarı Skyport Residence No:1/27-49 Beylikdüzü / İSTANBUL şeklindedir. Kliniğimize bu linke tıklayarak Google haritalar – Navigasyon yardımı ile sorunsuz ulaşabilirsiniz.

Kliniğimizde bulunan branşlarımız; İmplant Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Protez, Estetik diş tedavileri, Çocuk diş hekimliği (pedodonti), Diş eti sağlığı (periodontoloji), Estetik dolgu, Dental bonding, Lamina kaplama, Zirkonyum kaplama, Dijital diş hekimliği, Diş teli tedavisi (ortodonti), Telsiz ortodonti (Invisalign), Pembe estetik (Diş eti estetiği), Diş beyazlatma, Kanal tedavisi (endodonti) ve diş hekimliğinin tüm dallarıdır.

Diş hastalıkları ve diş sağlığının korunması açısından erken tanı çok önemlidir. Bu nedenle yılda en az iki kez diş hekimine muayene olunması önerilir.
disbayanDiş çürümelerinin önlenmesinde sularda yeterli flor olması, düzenli olarak dişlerin fırçalanması, diş ipi kullanılması, aşırı tatlı ve şekerli yiyeceklerden olabildiğince kaçınma bunlar yendiğinde mutlaka dişlerin fırçalanması, diş hekimi kontrollerine gidilmesi temel uygulamalardır. Beylikdüzü Diş eti hastalıklarının
önlenmesinde dediş fı rçalama ve düzenli diş hekimi kontrolleri önemlidir.
Dişlerde gelişim bozuklukları varsa erkendönemde özel beylikdüzü diş hekimliği dallarında uzmanlaşmış birimlere başvurularak gerekli tedavi sağlanmalıdır.

Aşırı asitli ve şekerli yiyecekler mikroorganizmaların etkisini artırır. Dişler sert cisimlerle karıştırılmamalı, fındık, ceviz vb. kabuklu yiyecekler dişlerle kırılmamalıdır. Bunlar diş minesinin çatlamasına ve bakterilerin etkisinin artmasına neden olur. Diş minesinin koruyucu etkisi ortadan kalkar.
Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir. bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez

Bir Cevap Yazın

Close Menu